تبلیغات
حـــوزه علمـیــه - السلام علیک یا رسول ا...
حـــوزه علمـیــه
بقیة الله الاعظم(عج)سفیران هدایت گرگان

مقام معظم رهبری، امام خامنه ای «مدظله العالی» در جمع مسئولان معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه و سفیران هدایت کشور: مسئله سـلامت سـیاسی و فـکری، یکی از آن نقاط برجسته مجموعه شماست، این را قدر بدانید و حفظ کنید که خیلی مـهم است.


بازدید : مرتبه
تاریخ : 12 مهر 91

در پی اهانت بی شرمانه استکبار فریبکار جهانی به ساحت مقدس پیامبر رحمت، حضرت محمد مصطفی(ص) حوزه علمیه سفیران هدایت گرگان بیانیه ای منتشر نموده است که متن آن به شرح ذیل می باشد.

بسمه تعالی

 

السلام علیک یا رسول ا...(ص)

 

بار دیگر درماندگی و کوردلی  دشمنان خدا و پیامبر اسلام(ص) موجب اقدامی بسیار وقیح و دون از شأن انسانیت شد. بیداری اسلامی در سطح جهان، باعث شده تا صیهونیست‌ها که ذلّت روز افزون خود را مشاهده می کنند، با استفاده از عوامل آمریکایی خود، فیلمی توهین آمیز به ساحت قدسی پیامبر رحمت (ص) و دین انسان ساز اسلام تهیه و تحت پوشش آزادی بیان منتشر نمایند.

 این پروژه سخیف که در سالگرد توطئه بزرگ 11 سپتامبر رونمایی شد، بار دیگر از چهره خباثت آلود و فریبکار استکبار جهانی که نه از به خاک و خون کشاندن انسان های بی گناه ابایی داشته و نه از جریحه دار کردن و صدمه زدن به وجدان جامعه بشری پروایی دارد، پرده برداشت.

جبهه استکبار که بارها شکست و ناکامی مفتضحانه، همراه با خفت و خواری، در برابر این قبیل ترفندهای نابخردانه را تجربه کرده، باید بداند؛ مسلمانان جهان با تمسک به قرآن و عترت، توهین به پیامبران ادیان بزرگ ابراهیمی را سبب ارتداد می‌دانند و پیامبر اعظم (ص) خود را وارث پیامبرانی چون موسی و عیسی (ع) می‌شمارند و اقدامات غیر انسانی نظیر قرآن سوزی، توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) و دیگر مقدسات مسلمانان، نه تنها هیچ‌ دستاوردی برای آنها نداشته، بلکه عشق و علاقه مسلمان را نسبت به مقدسات خود بیشتر نموده، مایه وحدت و همدلی افزون‌تر آنها در سراسر دنیا گردیده است.

پایگاه بسیج طلاب حوزه علمیه بقیه ا... الاعظم(عج) سفیران هدایت گرگان ضمن محکوم نمودن این عمل وقیحانه، همچنان که ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت ‌ا... العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در بیانیه حکیمانه خویش فرموده اند، بر این باور است که این‌گونه تحرکات مذبوحانه، نشانه اهمیت خیزش بیداری اسلامی و مبشر رشد روز افزون آن است.

شایان ذکر است این بیانیه در تجمع طلاب و دانشجویان استان گلستان در روز چهار شنبه مورخه 91/7/12 توزیع گردید.
طبقه بندی: ائمه اطهار(ع)،  حضرت محمدمصطفی(ص)،  طلبه،روحانیت،  حوزه علمیه،  ولایت فقیه و رهبری،  امام خامنه ای،  مذهبی و دینی،  گلستان و گرگان،  سیاسی،عقیدتی، 
برچسب ها: بیانیه، اهانت به پیامبر، حضرت محمدمصطفی، اسلام، توطئه 11سپتامبر، صهیونیست، آمریکا، فیلم، موهن،
نوشته شده توسط سرباز ولایت
آخرین نوشته ها
آرشیو
صفحات جانبی
لینکهای اصلی
سمت خدا

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه