تبلیغات
حـــوزه علمـیــه - جشن پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.
حـــوزه علمـیــه
بقیة الله الاعظم(عج)سفیران هدایت گرگان

مقام معظم رهبری، امام خامنه ای «مدظله العالی» در جمع مسئولان معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه و سفیران هدایت کشور: مسئله سـلامت سـیاسی و فـکری، یکی از آن نقاط برجسته مجموعه شماست، این را قدر بدانید و حفظ کنید که خیلی مـهم است.


بازدید : مرتبه
تاریخ : 21 بهمن 94
به مناسبت ایام الله دهه فجر و فرارسیدن 22بهمن،حوزه علمیه سفیران هدایت گرگان، جشنی را برگزار نمود که با دعوت حدود 500نفر از اقشار و اصناف گوناگون منطقه اعم از روحانیت، مسئولین استانی و گرگان، معتمدین و نخبگان منطقه و کارمندان ادارات مختلف، صورت گرفت.
در ابتدای مراسم، حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی فارقی، موسس و مسئول حوزه علمیه سفیران هدایت گرگان، نسبت به روند تاسیس و مسائل آموزشی در این 7سال، بیاناتی را ابراز داشتند که مورد حیرت و تحسین مسئولین و معتمدین قرار گرفت.
این مراسم با سخنرانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین شیخی، امام جمعه محترم انبارالوم برگزار شد.
در پایان مراسم از طلاب برتر هر پایه تحصیلی تقدیر بعمل آمد.
** هنوز ساعتی از مراسم نگذشته بود که طبقه همکف مملو از جمعیت شد و به ناچار بعد از این مدعوین را به طبقه دوم که برای اجرای مراسم آماده هم نشده بود هدایت می کردیم. 
** طبقه اول به بانوان حاضر در مراسم اختصاص پیدا نمود.


برچسب ها: حوزه علمیه سفیران هدایت گرگان، جشن پیروزی انقلاب اسلامی، دهه فجر، محمدعلی فارقی، حجت الاسلام شیخی، امام جمعه انبارالوم،
نوشته شده توسط سرباز ولایت
آخرین نوشته ها
آرشیو
صفحات جانبی
لینکهای اصلی
سمت خدا

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه