تبلیغات
حـــوزه علمـیــه - بیانیه حجت الاسلام و المسلمین فارقی به مناسبت 22بهمن
حـــوزه علمـیــه
بقیة الله الاعظم(عج)سفیران هدایت گرگان

مقام معظم رهبری، امام خامنه ای «مدظله العالی» در جمع مسئولان معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه و سفیران هدایت کشور: مسئله سـلامت سـیاسی و فـکری، یکی از آن نقاط برجسته مجموعه شماست، این را قدر بدانید و حفظ کنید که خیلی مـهم است.


حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی فارقی، موسس حوزه علمیه سفیران هدایت گرگان؛ به مناسبت آغاز سی و هشتمین بهار انقلاب و فرارسیدن یوم الله 22بهمن ضمن تبریک این ایام به مردم شریف ایران اسلامی، جهت حضور پرشور در راهپیمایی22بهمن از مردم شریف دعوت بعمل آورد.
متن بیانیه به شرح ذیل می باشد.

بسمه تعالی

     سپاس خداوند حکیم را که در پرتو تعالیم قرآن و سنت، این انقلاب را به شمیم معطر تحقق وعده های الهی مبدل ساخت تا ولایتمداری و دینداری، مشعل فروزان راه سربلندی و آزادی جهانیان گردد و حقیقت ناب انقلاب اسلامی و اندیشه های دینی و سیاسی حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالحش، امام خامنه ای(مدظله العالی) درخشان تر از هر زمان دیگر، چونان حبل المتینی الهی، تمدن نوین اسلامی را به امت اسلامی نوید دهد.

     به راستی که برگزاری هرچه با شکوه تر دهه مبارک فجر و به ویژه 22 بهمن ماه، جلوه ‏گرشکرنعمت‏ های الهی است که به واسطه این انقلاب به ماارزانی شده است؛ وملت ایران اسلامی همواره باحضور پرشور خود نشان داده است که شاکرنعمت ولایت است.

     اینجانب ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی و یوم الله ۲۲ بهمن و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب، از مردم ولایتمدار گلستان دعوت می کنم تا با تجدید عهد و پیمان خود با آرمان های انقلاب اسلامی، مشتی شویم بر دهان استکبارجهانی، به ویژه آمریکای جنایتکار؛ آمریکایی که 38 سال است از دشمنی با ملت ایران دست برنداشته و دست برنخواهد داشت.

     آری! مردم شریف ایران اسلامی، امروز چشم امید اسلام عزیز شمائید که درصحنه های  گوناگون من جمله انتخابات حضور مستمر داشته و همواره یاری گر ولایت بوده اید؛ و در اسفند 7 اسفند94 باپیروی از ولایت، استکبار ملعون راچنان مبهوت قدرت خویش خواهید نمود که خیال نفوذ را از سر خود بیرون نمایند. ان شاءالله.

محمدعلی فارقی

مؤسس و مسئول حوزه علمیه بقیة الله الاعظم(عج)

سفیران هدایت گرگان
طبقه بندی: گلستان و گرگان،  سیاسی،عقیدتی،  فرهنگی،اجتماعی، 
برچسب ها: محمدعلی فارقی، حوزه علمیه سفیران هدایت گرگان، دهه فجر، 22بهمن، ولایت، انتخابات،
نوشته شده توسط سرباز ولایت
آخرین نوشته ها
آرشیو
صفحات جانبی
لینکهای اصلی
سمت خدا

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه