تبلیغات
حـــوزه علمـیــه - نشست بصیرتی
حـــوزه علمـیــه
بقیة الله الاعظم(عج)سفیران هدایت گرگان

مقام معظم رهبری، امام خامنه ای «مدظله العالی» در جمع مسئولان معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه و سفیران هدایت کشور: مسئله سـلامت سـیاسی و فـکری، یکی از آن نقاط برجسته مجموعه شماست، این را قدر بدانید و حفظ کنید که خیلی مـهم است.


بازدید : مرتبه
تاریخ : 7 بهمن 94
به مناسبت فرارسیدن ماه بهمن، که بوی ایمان و انقلاب می دهد؛ نشستی بصیرتی  با محوریت انقلاب و مسائل مربوط به آن من جمله انتخابات در پیش رو با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین بابامحمدی، امام جمعه محترم سرخنکلاته و مسئولین بسیج طلاب گرگان در حوزه علمیه سفیران هدایت گرگان برگزار گردید.
حضرت حجت الاسلام بابامحمدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر؛ به اهمیت مسئله انتخابات پرداختند. وی در ادامه گفت: حضور پرشور همه مردم از صنف های مختلف که همیشه در صحنه حاضرند، مسئله درجه اول در انتخابات است. ان شاءالله در انتخابات 7اصفند نیز شاهد حضور جدی و پرشور مردم بصیر گلستان و همه ایرانیان خواهیم بود.

امام جمعه سرخنکلاته در رابطه با اهمیت نقش نظارتی شورای نگهبان افزود: فیلتری مانند شورای نگهبان مختص به ایران اسلامی نیست. در اکثر قریب به اتفاق کشورهای دنیا، نهادی برای نظارت بر افراد کاندیدا و مسائل انتخایاتی وجود دارد که البته بهترین عملکرد و کارایی را در شورای نگهبان ایران اسلامی می بینیم. بنابراین شورای نگهبان فیلتری است که صلاحیت افراد را مورد بررسی قرار می دهد تا فرمایشات مقام معظم رهبری، مبنی بر اینکه رأی مردم حق الناس است، و مراقبت شود مبادا افراد ناصالح روی کار بیایند، را جامه عمل بپوشاند.
حجت الاسلام بابامحمدی با اشاره به فرمایشات امام خامنه ای در خصوص انتخاب اصلح گفت: افرادی که توسط شورای نگهبان تایید می شوند را باید انسان های صالحی دانست. همه خوبند اما مردم باید به اصلح رأی دهند. به بهترین رأی دهند. اگر هم خود نامزد را نمی شناسند به اطرافیان او نگاه کنند. شاخصه اصلی برای انتخاب اصلح، این است که ببینید آیا دلسوز این انقلاب و این نظام هستند یا خیر!؟ این نقلاب به آسانی به دست نیامده، دلسوز انقلاب را باید انتخاب کرد. از دیگر شاخصه های مهم کاندیدای اصلح، ساده زیستی است. فرد ساده زیست است که درد مردم را می فهمد. وظیفه آحاد مردم، خصوصا طلاب و روحنانیون معزز است که اصلح را شناخته و به مردم نیز در شناخت اصلح یاری رسانند.


طبقه بندی: امام خامنه ای،  ولایت فقیه و رهبری،  فرهنگی،اجتماعی،  سیاسی،عقیدتی،  مذهبی و دینی،  گلستان و گرگان، 
برچسب ها: سفیران هدایت، بابامحمدی، امام جمعه سرخنکلاته، دهه فجر، پیروزی انقلاب، بسیج سفیران هدایت، احمدی نسب،
نوشته شده توسط سرباز ولایت
آخرین نوشته ها
آرشیو
صفحات جانبی
لینکهای اصلی
سمت خدا

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه