تبلیغات
حـــوزه علمـیــه - بیانیه روز 9 دی 91
حـــوزه علمـیــه
بقیة الله الاعظم(عج)سفیران هدایت گرگان

مقام معظم رهبری، امام خامنه ای «مدظله العالی» در جمع مسئولان معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه و سفیران هدایت کشور: مسئله سـلامت سـیاسی و فـکری، یکی از آن نقاط برجسته مجموعه شماست، این را قدر بدانید و حفظ کنید که خیلی مـهم است.


بازدید : مرتبه
تاریخ : 8 دی 91

بسمه تعالی

امام خامنه ای(مدظله العالی):

راهپیمایی نهم دی، تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است.

حماسه تاریخی و غرور آفرین 9دی 88 که به روز «بصیرت» نامگذاری شده، همانند روز 22 بهمن 57، از سرفصل های مهم و تاریخ ساز انقلاب اسلامی است که با اراده الهی، ایمان دینی و حضور پرشور مردمی رقم خورد که با نقش آفرینی های به موقع و تعیین کننده خود به دفاع از ولایت مطلقه فقیه پرداخته و به گواه تاریخ، تا شهادت نیز پیش رفته اند.        
آری، روز ۹ دی ۸۸ مردم عاشورایی ایران اسلامی بار دیگر بیعت جاودانه خویش را با رهبر بصیر  و فرزانه انقلاب حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) به اثبات رساندند و بابصیرت آگاهانه و مقتدرانه خویش چشم فتنه را كور كردند و میخ باطل بر تابوت کینه توزان  نظام مقدس اسلامی كوبیدند.  
ما اساتید و طلاب حوزه علمیه بقیة ا... الاعظم(عج) سفیران هدایت گرگان ضمن اعلام برائت ازفتنه گران ، منحرفین و ساکتین بی بصیرت بار دیگر با آرمان های مقدس امام راحل عظیم الشأن و انقلاب اسلامی تجدید میثاق نموده و با سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری، مسیر روشن و پیشرفت روز افزون نظام اسلامی ایران عزیز را به نظاره می نشینیم.

 رهسپاریم با ولایت تا شهادت

 حوزه علمیه بقیة ا... الاعظم(عج)

سفیران هدایت گرگان
طبقه بندی: طلبه،روحانیت،  حوزه علمیه،  امام خامنه ای،  ولایت فقیه و رهبری،  فرهنگی،اجتماعی،  سیاسی،عقیدتی،  فتنه و جریان انحرافی،  مذهبی و دینی،  گلستان و گرگان، 
برچسب ها: 9دی، فتنه88، فتنه سبز، مرگ بر فتنه گر، منافق، بصیرت، روشنگری، تجلی قدرت خدا، شهادت، عاشورا،
نوشته شده توسط سرباز ولایت
آخرین نوشته ها
آرشیو
صفحات جانبی
لینکهای اصلی
سمت خدا

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه