تبلیغات
حـــوزه علمـیــه - سخنان استاندار ولایتمدار گلستان در همایش سفیران بصیرت
حـــوزه علمـیــه
بقیة الله الاعظم(عج)سفیران هدایت گرگان

مقام معظم رهبری، امام خامنه ای «مدظله العالی» در جمع مسئولان معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه و سفیران هدایت کشور: مسئله سـلامت سـیاسی و فـکری، یکی از آن نقاط برجسته مجموعه شماست، این را قدر بدانید و حفظ کنید که خیلی مـهم است.


استاندار گلستان گفت: وظیفه مسئولان و روحانیون جامعه این است که اهمیت موضوع انتخابات و شرایط حساس منطقه را برای مردم به درستی تبیین کنند.
جواد قناعت در همایش سفیران بصیرت استان تأکید کرد : جامعه روحانیت باید همراهی و همسویی مردم با جریان امام و جریان اصیل انقلاب اسلامی را حفظ و برای مردم تشریح کنند که اگر می‎خواهند یک فرد را بسنجند زود تصمیم‎گیری نکنند حتی اگر پیشینه درخشانی داشته باشد.
وی اظهار داشت: دشمن به این نتیجه رسیده است که از طریق جنگ هشت ساله و جنگ اقتصادی نمی‎تواند به هدفش برسد و می‌خواهد از طریق نیروهای موجه و چهره‎هایی که سابقه خوبی داشتند و حتی در زمان جنگ، زحمت بسیار کشیده‎اند علیه کشورمان استفاده کند.
قناعت با بیان اینکه رویکرد دشمن بر اساس ملی‎گرایی افراطی است، تصریح کرد: آنها با راه‎اندازی بحث‎های شبه مندرنیسم، ناکارآمدی اسلام و اسلام منهای روحانیت می‎خواهند شیطنت‎های نظام سلطه را بار دیگر تکرار کنند که باید هوشیارانه در برابر این جبهه ایستاد.
استاندار گلستان با اشاره به اینکه این جریان در حال متحد و متمرکز شدن هستند، بیان کرد: فتنه قدیم و فتنه جدید به دنبال نشان دادن ناکارآمدی روحانیت هستند و با این تفکر که نباید روحانی در متن نظام قرار بگیرد سعی در تخریب اذهان عمومی دارند .
وی افزود : آنها تلاش می‎کنند که با گرفتن کرسی‎های مجلس نهم و انتخابات ریاست جمهوری یازدهم این حرف را رسما به گفته رادیو آمریکا تحقق بخشند.
قناعت با بیان اینکه مسائل جبهه انحرافی علنی شده است و دشمن صراحتاً اعلام می‎کند که برای تغییر نظام باید پیروز انتخاب شود، اظهار داشت: فتنه قدیم و فتنه جدید به دنبال نشان دادن ناکارآمدی روحانیت هستند.
استاندار گلستان گفت: دولت‌های هفتم و هشتم آمال و آرزویشان بر ولایت‎فقیه نبود بلکه حافظ منافع آمریکا در داخل ایران بودند.
وی با بیان اینکه نظام سلطه به داخل خانواده انقلاب نفوذ کرده است تصریح کرد: حربه دشمن این است که در داخل کشور یارگیری‌ کنند که اوج این اقدام را در زمان اصلاحات شاهد بوده‎ایم .
وی ادامه داد : اکنون یکی از وزرای دولت اصلاحات در لندن، عده‎ای در پاریس و برخی در آمریکا با رادیو فردا و بعضی در سایت‎های غربی علیه کشور ایران فعالیت می‌کنند.
قناعت با بیان اینکه هدف جریان ائتلافی حذف نظام ولایی در جامعه اسلامی است، خاطرنشان کرد: قرار نیست این جبهه به دنبال فردی مانند صدام و راه‎اندازی جنگ هشت ساله در ایران باشند و یا اینکه از طریق سربازان آمریکایی، کشور ما را محاصره کنند بلکه می‎خواهند از طریق نیروهای موجه به اهداف پلیدشان دست یابند.
وی به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: صفحه مهمی از تاریخ دنیا و نه فقط تاریخ انقلاب، ورق می‎خورد و شرایط کشورهای اروپایی، آمریکایی و شرایط داخل کشور ما نیز حساس شده است .
استاندار افزود : چرا که از یک طرف شاهد نفوذ پیام انقلاب اسلامی در اقصی نقاط دنیا هستیم و از سویی دیگر کشورهای منطقه نیز 90 درصد الگوگیری شان با توجه به تفاوت‎های بومی، منطقه‎ای و جغرافیایی از کشور ایران است.
وی به ویژگی اصلی ارزش‎های منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از این ویژگی‎ها آن است که از آغازش به عنوان بیداری اسلامی یاد می‎شود و در گام های بعدی نیز استکبارستیزی، اسلامی بودن و مردمی بودن آن است که شرایط را حساس کرده است.
وی اظهار امیدواری کرد : ان‌شاالله در آینده‎ای نزدیک به فرموده "معظم‎له" شاهد خیزش‎های مردمی و اسلامی در کشورهای اروپایی خواهیم بود. / انتهای خبر

آخرین نوشته ها
آرشیو
صفحات جانبی
لینکهای اصلی
سمت خدا

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه